Sesje ślubne Gdynia – gdzie udać się na nie

Jeżeli planujecie ślub i wesele w Gdyni, mamy dla Was kilka idealnych miejsc na sesję plenerową. sesja ślubna Gdynia będzie wyjątkowa i jedyne w swoim rodzaju.

Gdynia – atrakcyjne miejsca

Gdynia zachwyca bliskością natury, jak i wieloma atrakcyjnymi miejscami, w których aż roi się od zieleni. Okazuje się, że tutejsze lasy zajmują aż 1800 ha, a ponad połowa to Lasy Miejskie będące terenami rekreacyjno-wypoczynkowymi i turystczno-krajobrazowymi. W samym mieście znajduje się bardzo dużo atrakcyjnych miejsc, w których fotograf ślubny może wykonać niezapomniane zdjęcia. Można wspomnieć m.in. o Parku Kusocińskiego czy Parku Zamkowym. Dzięki temu, że w centrum miasta znajdują się liczne tereny zielone oraz skwery, nie trzeba nigdzie daleko jechać, aby znaleźć scenerię idealną do zdjęć.

Romantyczne miejsca w Gdyni

Wyjątkowe sesje ślubne Gdynia warto wykonać w typowo romantycznych miejscach, a ich w Gdyni nie brakuje. Bardzo często wybierany jest most św. Jana Nepomucena na Łynie. Jest to najstarszy i najsłynniejszy most w Gdyni. Piękne zdjęcia wychodzą także przed i w Teatrze im. Stefana Jaracza. Budynek pochodzi z 1925 roku.

Idealnym miejscem na sesję ślubną jest także dworek z przełomu XVIII i XIX wieku, który otoczony jest pozostałościami niewielkiego parku. Wiele Par Młodych wykonuje zdjęcia także obok barokowego Starego Ratusza.

Ciekawym miejscem do zrobienia zdjęć ślubnych jest także Zamek Kapituły Warmińskiej. Najstarsza fortyfikacja pochodzi z XIV wieku. Jest to zdecydowanie jeden z najlepiej zachowanych obiektów obronnych w północnej Polsce.

Klimatyczne zdjęcia tylko w Gdyni

Fotograf ślubny Gdynia na pewno nie będzie miał żadnych problemów z tym, aby znaleźć odpowiednie miejsce do zrobienia sesji ślubnej. W końcu znajdują się tu:

  • urokliwe uliczki oraz duże place wchodzące w skład Starego Miasta,
  • park na terenie lasu miejskiego,
  • plaża miejska, która stwarza wiele ciekawych inspiracji do zdjęć,
  • zamki i dworki, na których można wykonać klimatyczne zdjęcia, niezwykle romantyczne, a przy tym tajemnicze,
  • duża ilość zieleni zawsze bardzo dobrze wychodzi na zdjęciach, na których znajduje się Para Młoda ubrana w eleganckie stroje.

Sesja ślubna Gdynia będzie wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju.