Monika Szadkowska

Fotografia ślubna, reportażowa nie ma dla mnie granic.

Jestem osobą bardzo kontaktową, otwartą i ambitną , a to są bardzo ważne cechy, które powinien posiadać dobry fotograf ślubny i nie tylko.

Reportaż ślubny

Moje sesje reportażowe w Olsztynie, oraz w Trójmieście to w 100% naturalność i autentyczność, dzięki temu każda historia jest niepowtarzalna i wyjątkowa.

Fotograf ślubny

Monika, szalona, a zarazem rezolutna Pani spec od  wyrafinowanych kadrów. Rodzina i przyjaciele postrzegają mnie jako osobę ciągle szukającą nowym wyzwań, adrenaliny. Pochodzę z Gdyni, mieszkam w Olsztynie, pomieszkuję w Londynie, a podróżuję po świecie po to, aby ciągle doświadczać nowego. Kocham podróże małe i duże, w nich realizuje swoje najskrytsze marzenia. Uwielbiam poznawać ciągle nowe miejsca,  zwyczaje, kultury i nowych ludzi, których ciągle spotykam na swojej drodze, którzy są dla mnie ogromną dawką kolejnych inspiracji.

Sesje fotograficzne

Kocham ludzi, kocham fotografie, sesje fotograficzne, dokument i reportaż, a zwłaszcza fotografia ślubna to moje pierwsze i drugie i trzecie imię. Skończyłam fotografie na ASP w Gdańsku, a także chwalę się magistrami z dziedziny projektowania graficznego.

Od prawie 10 lat prowadzę własną firmę w zakresie fotografii i grafiki, w tym czasie prowadziłam kursy fotograficzne oraz szkolenia dla wszystkich tych, którzy mają „zajafkę” na zdjęcia. Obecnie działam na terenie Olsztyna i Trójmiasta, Anglii, Włoszech i Hiszpanii.

Fotografia Ślubna jest dla mnie wyzwaniem, mam głowę pełną kreatywnych kadrów, a nawet czasem ekstremalnych pomysłów, które owocują nieocenioną pamiątką (zdjęcia ślubne) dla Was i Waszych bliskich.

sesje narzeczeńskie

fotograf Olsztyn

fotografia reportażowa

fotograf Trójmiasto

zdjęcia ślubne

fotograf Londyn

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się ze mną!