Stawiam głównie na sesje plenerowe nad morzem, oraz śluby i wesela w całym Trójmieście: Gdynia, Sopot, Gdańsk, Puck, Władysławowo, Półwysep helski – gdzie tylko chcecie. Spełniam się kiedy czuję 100% naturalność i autentyczność, dzięki temu każda historia jest niepowtarzalna i wyjątkowa.

Monika Szadkowska

Fotografia ślubna, reportażowa nie ma dla mnie granic.

Jestem osobą bardzo kontaktową, otwartą i ambitną , a to są bardzo ważne cechy, które powinien posiadać dobry fotograf ślubny i nie tylko.

Reportaż ślubny

Moje sesje reportażowe w Olsztynie, oraz w Trójmieście to w 100% naturalność i autentyczność, dzięki temu każda historia jest niepowtarzalna i wyjątkowa.

Fotograf ślubny

Monia, szalona, a zarazem rezolutna Pani spec od  wyszukanych kadrów 🙂

Rodzina i przyjaciele postrzegają mnie jako osobę ciągle szukającą nowych wyzwań i adrenaliny. Pochodzę z Gdyni, działam na terenie Trójmiasta, jednak nie ograniczam się do konkretnej mapy. Kocham podróże po świecie i staram się ciągle doświadczać nowego – uwielbiam ten styl chronicznego bycia w ruchu.
Doświadczam  nowych miejsc, kultur, najlepiej się czuje wśród ludzi.
To właśnie człowiek jest dla mnie ogromną dawką bezustannych inspiracji.

Sesje fotograficzne

Kocham ludzi, kocham fotografie, sesje fotograficzne, dokument i reportaż. Fotografia ślubna to moje pierwsze i drugie i trzecie imię 🙂

Skończyłam fotografie na ASP w Gdańsku, a także chwalę się magistrami z dziedziny projektowania graficznego.

Od ponad 10 lat prowadzę własną firmę w zakresie fotografii i grafiki, w tym czasie prowadziłam również kursy fotograficzne oraz szkolenia dla wszystkich tych, którzy mają „zajafkę” na zdjęcia.

Obecnie działam na terenie Trójmiasta, Gdynia, Gdańsk, cała kaszubska ziemia. Fotografia ślubna, zdjęcia weselne, reportaż, wszelkie imprezy okolicznościowe, a zwłaszcza sesje plenerowe nad morzem to jest mój świat.

Jestem osobą kontaktową, otwartą i ambitną, a tym właśnie powinien cechować się dobry fotograf ślubny.

Fotografia plenerowa jest dla mnie wyzwaniem, mam głowę pełną kreatywnych kadrów, a nawet czasem ekstremalnych pomysłów, które owocują nieocenioną pamiątką (zdjęcia ślubne) dla Was i Waszych bliskich. 

sesje narzeczeńskie

fotograf Olsztyn

fotografia reportażowa

fotograf Trójmiasto

zdjęcia ślubne

fotograf Londyn

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się ze mną!