Zrobienie dobrego zdjęcia wymaga wiedzy i zaangażowania. W mojej ofercie znajduje się profesjonalna sesja zdjęciowa realizowana w Trójmieście, która zostanie w pełni dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta. Zachęcam do kontaktu każdego, kto ma pomysł na ciekawe zdjęcia pamiątkowe lub poszukuje inspiracji do swojego albumu. Zapewniam kompleksowe wsparcie i dużą dozę kreatywności.

Dobre przygotowanie techniczne

Ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych w Gdańsku i mam tytuł magistra z projektowania graficznego. Wciąż rozwijam swoje umiejętności i z dużym zainteresowaniem śledzę rozwój branży. Dzięki wiedzy technicznej i doświadczeniu jestem w stanie intuicyjnie wyczuć najlepszy moment na wykonanie zdjęcia, a moje kadry spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zamówiona u mnie sesja zdjęciowa w Trójmieście zostanie wykonana specjalistycznym sprzętem. Pracuję w różnych lokalizacjach, chętnie wybiorę się w plener lub skorzystam z uroku stylowych zabytków i pomieszczeń. Jedną z najchętniej wybieranych przez modeli inspiracji jest morze. Doskonale rozumiem ten wybór i robię wszystko, by sesja ukazywała naturalne piękno Bałtyku. Trójmiasto jest pełne urokliwych miejsc, a w razie potrzeby wskażę mniej znane atrakcje, które pięknie będą prezentować się w albumie pamiątkowym lub relacji udostępnianej w mediach społecznościowych. Dobiorę scenerię w taki sposób, by dobrze wpisywała się w wizję modela i podkreślała jego charakter.

Sesja zdjęciowa na każdą okazję

W swojej działalności szczególną uwagę zwracam na elastyczność usług i dopasowanie się do oczekiwań klienta. Profesjonalna sesja zdjęciowa może mieć różne oblicza. Jedną z opcji są klasyczne kadry i zdjęcia modowych stylizacji. Ciekawym pomysłem jest także fotografia artystyczna, która czasem opiera się na odważnych i szalonych wizjach. Współpracuję z osobami o różnych potrzebach. Zgłaszają się do mnie Pary Młode, organizatorzy eventów i całe rodziny, które chcą uwiecznić wspólnie spędzany czas. Możliwe jest również zamówienie sesji zdjęciowej na prezent dla bliskiej osoby. To świetny pomysł, dzięki któremu można poczuć się jak prawdziwy model, a zrobione fotografie pozostaną świetną pamiątką. Szczegóły współpracy zawsze ustalam indywidualnie. Trójmiasto nie jest jedynym miejscem realizacji usług, chętnie przyjadę do innych miejscowości. Wystarczy nawiązać kontakt i opowiedzieć o swoich potrzebach. Zapewniam przejrzysty cennik i kompleksowe wsparcie na każdym etapie projektu.